- Casio

Цена
€31 19 / 61 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Производител Casio
Референтен номер LTP-1183Q-9A
Подходящ за Жени
Гаранция 2 години
Колекция Casio Collection
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 28
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Аналогов
Цвят на дисплея Злато
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Злато
Водоустойчивост Допускат се леки пръски, препоръчително е да не се мокри. 3 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Естествена кожа
Цвят на верижка/каишка Кафяв
Референтен номер LTP-1183Q-9A
Подходящ за Жени
Гаранция 2 години
Колекция Casio Collection
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 28
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Аналогов
Цвят на дисплея Злато
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Злато
Водоустойчивост Допускат се леки пръски, препоръчително е да не се мокри. 3 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Естествена кожа
Цвят на верижка/каишка Кафяв
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Производител Casio
Референтен номер LTP-1183Q-9A
Подходящ за Жени
Гаранция 2 години
Колекция Casio Collection
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 28
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Аналогов
Цвят на дисплея Злато
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Злато
Водоустойчивост Допускат се леки пръски, препоръчително е да не се мокри. 3 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Естествена кожа
Цвят на верижка/каишка Кафяв
Референтен номер LTP-1183Q-9A
Подходящ за Жени
Гаранция 2 години
Колекция Casio Collection
Корпус
Форма Кръгъл
Материал на корпус Неръждаема стомана
Диаметър на корпус (мм) 28
Основни характеристики
Стъкло Най-разпространен тип стъкло, устойчиво на надраскване. Минерал-кристал
Дисплей Аналогов
Цвят на дисплея Злато
Дата Да
Механизъм Задвижва се от батерия. Кварц
Покритие Злато
Водоустойчивост Допускат се леки пръски, препоръчително е да не се мокри. 3 ATM
Верижка/каишка
Материал на верижка/каишка Естествена кожа
Цвят на верижка/каишка Кафяв
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio collection |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят | Кафяв |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.3 мм |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски часовник CASIO LTP-1183Q-9ADF
Добавете нотка елегантност към ежедневния си стил с Casio LTP-1183Q-9ADF – класически дамски аналогов часовник, който съчетава вечен дизайн с надежден кварцов механизъм. Златистият корпус и гривна от неръждаема стомана го превръщат в универсален аксесоар за всеки повод.
Ключови Предимства
- Елегантен Дизайн — Златисто покритие с бял циферблат и златни индекси за изискан вид.
- Надежден Кварцов Механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Показване на Дата — Практичен прозорец за дата на 3 часа за ежедневно удобство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.3 mm |
Какво има в кутията
- Часовник
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




